SPWH22450
- Manufacturer Part Number:
- SPWH22450
- Manufacturer/Brand:
- Pulse Electronics
- Part of Description:
- ANT SP WHIP 1-4W 450M SMA F T2
- Manufacturer :
- Pulse Electronics
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 450MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 425MHz ~ 475MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 6.000" (152.40mm)