EXCN1795SM
- Manufacturer Part Number:
- EXCN1795SM
- Part of Description:
- ANT TWO-WAY 1710-1880MHZ
- Frequency (Center/Band) :
- 1.795GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.71GHz ~ 1.88GHz