EXR821BN
- Manufacturer Part Number:
- EXR821BN
- Part of Description:
- RF ANT 861MHZ WHIP TILT BNC MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 861MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 821MHz ~ 902MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 9.160" (232.66mm)
- Power - Max :
- 50 W