SLPT806NMO
Manufacturer Part Number:
SLPT806NMO
Manufacturer/Brand:
Pulse Electronics
Part of Description:
RF ANT 883MHZ WHIP STR NMO BASE
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Dome
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
883MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
806MHz ~ 960MHz
Gain :
2dBi
Height (Max) :
3.000" (76.20mm)