SPHS10450
- Manufacturer Part Number:
- SPHS10450
- Part of Description:
- ANT SP HELSH 1-4W 450M 1-4-32X
- Frequency (Center/Band) :
- 450MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 432MHz ~ 468MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 3.000" (76.20mm)