1002292F0-AA10L0100
- Manufacturer Part Number:
- 1002292F0-AA10L0100
- Part of Description:
- ANTENNA ASSY, PENTA 100
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 796MHz, 2.2GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 894MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
- Gain :
- 1.2dBi, 5dBi
- Height (Max) :
- 0.008" (0.20mm)
- Power - Max :
- 2 W