W3312G0200
Manufacturer Part Number:
W3312G0200
Manufacturer/Brand:
Pulse Electronics
Part of Description:
ANTENNA ISM 868/915MHZ W/ COAX F
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
PCB Trace
Applications :
ISM
Features :
Cable - 200mm
Frequency (Center/Band) :
895.5MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
863MHz ~ 928MHz
Gain :
0.8dBi
Height (Max) :
2.953" (75.00mm)