1002289F0-AA10L0050
- Manufacturer Part Number:
- 1002289F0-AA10L0050
- Part of Description:
- ANTENNA ASSY, PENLT F0 50
- Features :
- Cable - 50mm
- Frequency (Center/Band) :
- 829MHz, 2.2GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
- Gain :
- 2.9dBi, 4.3dBi
- Height (Max) :
- 0.008" (0.20mm)
- Power - Max :
- 2 W