1005190F0-AS70L0200
- Manufacturer Part Number:
- 1005190F0-AS70L0200
- Part of Description:
- ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0200 SMA
- Features :
- Cable - 200mm
- Frequency (Center/Band) :
- 7.5GHz
- Frequency Group :
- SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 6.5GHz ~ 8.5GHz
- Height (Max) :
- 0.008" (0.20mm)
- Power - Max :
- 10 W