NP416WNM3F
- Manufacturer Part Number:
- NP416WNM3F
- Manufacturer/Brand:
- Antenna Technologies Limited Company
- Part of Description:
- 416 MHZ EDGESLOT OMNI
- Manufacturer :
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Applications :
- Features :
- Cable - 914.4mm
- Frequency (Center/Band) :
- 416MHz
- Frequency Group :
- Frequency Range :
- 406MHz ~ 426MHz
- Gain :
- 2.5dBi
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 125 W