TRA9023N
- Manufacturer Part Number:
- TRA9023N
- Part of Description:
- OMNI PH NMO 902-928MHZ
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 915MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Base Mount
- Power - Max :
- 100 W