ICEFIN806NMO
- Manufacturer Part Number:
- ICEFIN806NMO
- Part of Description:
- RF ANT 883MHZ BLADE NMO PAN MT
- Applications :
- LTE, Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 883MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 806MHz ~ 960MHz
- Gain :
- 2.9dBi
- Height (Max) :
- 3.099" (78.71mm)