BMYD890K
- Manufacturer Part Number:
- BMYD890K
- Part of Description:
- RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE
- Antenna Type :
- Yagi, 7-Element
- Features :
- Cable - 609.6mm
- Frequency (Center/Band) :
- 925MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 890MHz ~ 960MHz
- Gain :
- 10dBd
- Height (Max) :
- 23.800" (604.52mm)
- Power - Max :
- 200 W