MYA4506N
- Manufacturer Part Number:
- MYA4506N
- Part of Description:
- RF ANT 460MHZ YAGI N TYPE F BRKT
- Antenna Type :
- Yagi, 6-Element
- Frequency (Center/Band) :
- 460MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 450MHz ~ 470MHz
- Gain :
- 10.2dBi
- Height (Max) :
- 42.000" (106.68cm)
- Power - Max :
- 300 W