RAC00024-B
- Manufacturer Part Number:
- RAC00024-B
- Manufacturer/Brand:
- CEL
- Part of Description:
- BULK 2.4GHZ ANTENNA
- Manufacturer :
- CEL
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Stamped Metal
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)