RST-MA13-49-1M-GE-001
- Manufacturer Part Number:
- RST-MA13-49-1M-GE-001
- Manufacturer/Brand:
- Raltron Electronics
- Part of Description:
- RF ANT 850MHZ/868MHZ WHIP STR
- Manufacturer :
- Raltron Electronics
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- GSM, LORA
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 850MHz, 868MHz, 900MHz, 915MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
- Gain :
- 2dBi
- Height (Max) :
- 1.929" (49.00mm)