W3919B0100
- Manufacturer Part Number:
- W3919B0100
- Part of Description:
- RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
- Applications :
- Wi-Fi
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 5.4GHz
- Frequency Group :
- SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 4.9GHz ~ 5.925GHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 2 W