TRAB8213NP
- Manufacturer Part Number:
- TRAB8213NP
- Part of Description:
- RF ANT 850MHZ DOME N FEM PAN MT
- Applications :
- GSM
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 850MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 821MHz ~ 896MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 150 W