W3907BD0100
- Manufacturer Part Number:
- W3907BD0100
- Part of Description:
- ANTENNA 0.698-3.6GHZ I-PEXMHF4
- Applications :
- 2G, 3G, 4G, LTE
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.15GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 3.6GHz
- Gain :
- 4.2dBi
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 6
- Power - Max :
- 3 W