EXR902TN
- Manufacturer Part Number:
- EXR902TN
- Part of Description:
- RF ANT 931MHZ WHIP TILT TNC MALE
- Frequency (Center/Band) :
- 931MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 960MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 9.030" (229.36mm)
- Power - Max :
- 50 W