W3907B0100
- Manufacturer Part Number:
- W3907B0100
- Manufacturer/Brand:
- Pulse Electronics
- Part of Description:
- RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
- Manufacturer :
- Pulse Electronics
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Flat Patch
- Applications :
- LTE
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.15GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 3.6GHz
- Gain :
- 4.2dBi
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 6
- Power - Max :
- 3 W