JS3-09001000-15-10P
Manufacturer Part Number:
JS3-09001000-15-10P
Manufacturer/Brand:
L3 Narda-MITEQ
Part of Description:
AMPLIFIER
Manufacturer :
L3 Narda-MITEQ
Product Category :
RF Amplifiers
Current - Supply :
175mA
Frequency :
9GHz ~ 10GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
10dBm
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
9GHz ~ 10GHz
Voltage - Supply :
15V