SLBL15-2R450G-05-01T
- Manufacturer Part Number:
- SLBL15-2R450G-05-01T
- Manufacturer/Brand:
- Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
- Part of Description:
- BALUN 2450.0MHZ 50/50 0402
- Manufacturer :
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 50Ohm