BD2040J50100AHF
- Manufacturer Part Number:
- BD2040J50100AHF
- Manufacturer/Brand:
- TTM Technologies, Inc.
- Part of Description:
- BALUN 2GHZ-4GHZ 50/100 0805
- Manufacturer :
- TTM Technologies, Inc.
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 2GHz ~ 4GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm