1850BL15B100E
- Manufacturer Part Number:
- 1850BL15B100E
- Manufacturer/Brand:
- Johanson Technology Inc.
- Part of Description:
- BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 1850MHZ
- Manufacturer :
- Johanson Technology Inc.
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 1.7GHz ~ 2GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 50Ohm