0917BL18B100E
- Manufacturer Part Number:
- 0917BL18B100E
- Manufacturer/Brand:
- Johanson Technology Inc.
- Part of Description:
- BALUN 889MHZ-945MHZ 50/100 1206
- Manufacturer :
- Johanson Technology Inc.
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 889MHz ~ 945MHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm