LDB311G5005C-300
- Manufacturer Part Number:
- LDB311G5005C-300
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- MULTI-LAY HYBRID BALUNS 1206
- Manufacturer :
- Murata Electronics
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 1.4GHz ~ 1.6GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 50Ohm