TCW2-7200+
- Manufacturer Part Number:
- TCW2-7200+
- Manufacturer/Brand:
- Mini-Circuits
- Part of Description:
- 1:2 LTCC XFMR, 5500 - 7200 MHZ
- Manufacturer :
- Mini-Circuits
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 5.5GHz ~ 7.2GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm