2450FB39B100E
- Manufacturer Part Number:
- 2450FB39B100E
- Manufacturer/Brand:
- Johanson Technology Inc.
- Part of Description:
- BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 1008
- Manufacturer :
- Johanson Technology Inc.
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm