1720BL15B0200E
- Manufacturer Part Number:
- 1720BL15B0200E
- Manufacturer/Brand:
- Johanson Technology Inc.
- Part of Description:
- BALUN 625MHZ-2.8GHZ 50/200 0805
- Manufacturer :
- Johanson Technology Inc.
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 625MHz ~ 2.8GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 200Ohm