P1AT-29MF-40G2W-20
- Manufacturer Part Number:
- P1AT-29MF-40G2W-20
- Part of Description:
- RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE
- Attenuation Value :
- 20dB
- Frequency Range :
- 0 kHz ~ 40 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Power (Watts) :
- 2W