P1AT-SAMF-18G2W-2
- Manufacturer Part Number:
- P1AT-SAMF-18G2W-2
- Manufacturer/Brand:
- P1dB Inc
- Part of Description:
- RF ATTENUATOR 3DB SMA MODULE
- Manufacturer :
- P1dB Inc
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 2dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 18 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- SMA In-Line Module
- Power (Watts) :
- 2W