BW-N30W50+
- Manufacturer Part Number:
- BW-N30W50+
- Manufacturer/Brand:
- Mini-Circuits
- Part of Description:
- FXD ATTEN /N / 30DB 50W ROHS
- Manufacturer :
- Mini-Circuits
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 30dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 18 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- N-Type In-Line Module
- Power (Watts) :
- 50W