TFA20C02DBER
- Manufacturer Part Number:
- TFA20C02DBER
- Manufacturer/Brand:
- Ohmite
- Part of Description:
- 0805 RF ATTENUATOR
- Manufacturer :
- Ohmite
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 2dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 20 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Power (Watts) :
- 100mW