MAAD-011021-TR0500
- Manufacturer Part Number:
- MAAD-011021-TR0500
- Manufacturer/Brand:
- MACOM Technology Solutions
- Part of Description:
- RF ATTENUATOR 31.5DB 50OHM 16QFN
- Manufacturer :
- MACOM Technology Solutions
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 31.5dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 30 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms