VC10F3.3K
- Manufacturer Part Number:
- VC10F3.3K
- Part of Description:
- RESISTOR 3.3KOHM 10W 5% WW
- Power (Watts) :
- 10W
- Resistance :
- 3.3 kOhms
- Temperature Coefficient :
- 150ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%