222523K60330GQTAF9LM
Manufacturer Part Number:
222523K60330GQTAF9LM
Part of Description:
CAP CER 33PF 3.6KV C0G/NP0 2225
Capacitance :
33 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Thickness (Max) :
0.165" (4.20mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
3600V (3.6kV)