111121K00820GQTAF9LM
Manufacturer Part Number:
111121K00820GQTAF9LM
Part of Description:
CAP CER 82PF 1KV C0G/NP0 1111
Capacitance :
82 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Thickness (Max) :
0.070" (1.78mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
1000V (1kV)