MF1/2W220KFT
Manufacturer Part Number:
MF1/2W220KFT
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
220 kOhms
Size / Dimension :
0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%