MF1/4W22RFT
Manufacturer Part Number:
MF1/4W22RFT
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%