MF1/8W220KFT
- Manufacturer Part Number:
- MF1/8W220KFT
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 220 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%