HPT1608-50-T1
- Manufacturer Part Number:
- HPT1608-50-T1
- Manufacturer/Brand:
- Susumu
- Part of Description:
- RESISTOR TERMINATOR 50 OHM 2.5W
- Manufacturer :
- Susumu
- Product Category :
- Specialized Resistors
- Applications :
- Composition :
- Thin Film
- Impedance :
- 50 Ohms
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 2.5W