CRB2A4E7R5JT
- Manufacturer Part Number:
- CRB2A4E7R5JT
- Part of Description:
- RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 7.5
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
- Temperature Coefficient :
- -100/ +600ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%