753091222GPTR13
Manufacturer Part Number:
753091222GPTR13
Part of Description:
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Height - Seated (Max) :
0.100" (2.53mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
40mW
Resistance (Ohms) :
2.2k
Size / Dimension :
0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±2%