AF122-FR-07178RL
Manufacturer Part Number:
AF122-FR-07178RL
Part of Description:
RES ARRAY 2 RES 178 OHM 0404
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
178
Size / Dimension :
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%