CKCA43JB1H222M100AA
- Manufacturer Part Number:
- CKCA43JB1H222M100AA
- Part of Description:
- CAP ARRAY 2200PF 50V JB 1206
- Capacitance :
- 2200pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.045" (1.15mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- JB
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V