CKCA43CH1H470K100AA
- Manufacturer Part Number:
- CKCA43CH1H470K100AA
- Part of Description:
- CAP ARRAY 47PF 50V CH 1206
- Capacitance :
- 47pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- CH
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V