CKCA43CH1H220K100AA
Manufacturer Part Number:
CKCA43CH1H220K100AA
Part of Description:
CAP ARRAY 22PF 50V CH 1206
Capacitance :
22pF
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient :
CH
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V