753091223GPTR7
- Manufacturer Part Number:
- 753091223GPTR7
- Part of Description:
- RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.53mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 40mW
- Resistance (Ohms) :
- 22k
- Size / Dimension :
- 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%