EXB-E10C223J
- Manufacturer Part Number:
- EXB-E10C223J
- Part of Description:
- RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1608
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 22k
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%